На Київщині трапилося до сотні ДТП за п’ять годин

ДТП

На виїзді з Білої Церкви водій вантажівки не впорався з керуванням та зіткнувся з бензовозом. Наразі рятувальники намагаються ліквідувати витік бензину.

Загалом з 9.00 ранку по 14.00 на автошляхах Київщини трапилося близько сотні дорожніх транспортних пригод. Поліція рекомендує водіям  утриматися від поїздок на власних авто та дотримуватися правил маневрування і безпечної дистанції в разі використання транспортного засобу.

Ще напередодні очікуваного снігопаду поліція та синоптики попереджали водіїв щодо погіршення погодних умов  по всій території Київщини.

Поліція знову нагадує власникам транспортних засобів про необхідність обов’язкової заміни літньої гуми на зимову та закликає відповідально ставитись до своєї безпеки та життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Водії  транспортних засобів продовжують їздити на літній гумі, провокуючи численні аварії на дорогах в столичному регіоні та наражаючи на небезпеку інших водіїв та пішоходів.

Шановні водії, поліція просить Вас бути  обережними та не спокушати долю зайвий раз! Прості речі, як технічно справний автомобіль, дотримання швидкісного режиму та уважність на дорозі  -  є запорукою безпеки кожного учасника дорожнього руху!

Відділ комунікації поліції в Київській області

Матеріали для ЗМІ

Фото