Сектор запобігання корупції ГУНП в Київській області
Відкрити все

Положення про сектор запобігання корупції Головного управління Національної поліції в Київській області


Контактна інформація про сектор запобігання корупції ГУНП в Київській області:

службовий телефон:  044 271 63 83;

е-mail: [email protected]

поштова адреса:  01025, м. Київ, вул. Володимирська 15.


Спеціальна телефонна лінія для повідомлень викривачів: 

+380 (44) 271-63-84 (регулярний), 63 -44 (внутрішній)

Цілодобовий телефон гарячої лінії Національної поліції України: 

0 800 50 02 02

Контакт-центр Національного агентства з питань запобігання корупції: 

+380 (44) 200-06-94Заповнити анкету анонімного опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності Національної поліції України

 

Інформаційна форма надання пропозицій щодо наявних корупційних ризиків та їх чинників у діяльності Національній поліції України


Шановні працівники поліції та представники громадськості!


З метою виявлення найбільш вразливих до корупції процесів, які мають місце під час здійснення працівниками поліції своїх повноважень, а також причин та умов, що сприяють виникненню корупційних схем, в Національній поліції України розпочато процес оцінки корупційних ризиків.


Корупційний ризик – це ймовірність того, що відбудеться подія корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, яка негативно вплине на досягнення органом влади визначених цілей та завдань.


Ідентифікація (виявлення) корупційних ризиків проводиться шляхом дослідження (аналізу) зовнішнього та внутрішнього середовища органу влади на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності органу влади.


Внутрішнє середовище – це існуючі в органі влади організаційно-управлінські процеси, які спрямовані на забезпечення реалізації органом влади законодавчо закріплених функцій та завдань.


Зовнішнє середовище – це ряд чинників навколишнього середовища (законодавчі, інші нормативно-правові акти, крім актів, прийнятих безпосередньо органом влади, природні явища тощо), що впливають на здійснення органом влади повноважень, тоді як такий орган не має прямого впливу на ці чинники.


Об’єкт оцінки корупційних ризиків – функції та завдання органу влади, його посадових осіб, визначені законодавчими актами, та способи їх реалізації.


Нормативно-правові акти, які регулюють діяльність органу влади, аналізуються на предмет виявлення норм щодо здійснення органом влади  дискреційних повноважень і норм, що сприяють вчиненню корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією (нечітко сформульовані дефініції та мовні конструкції, правові колізії тощо).


Ідентифікація корупційних ризиків в організаційно-управлінській діяльності органу влади передбачає вивчення та аналіз таких питань:


- організаційна структура органу влади;

- система внутрішнього контролю;

- управління персоналом;

- проведення процедур закупівель;

- надання адміністративних послуг;

- реалізації контрольно-наглядових функцій;

- дотримання вимог, обмежень, заборон, встановлених Законом України «Про запобігання корупції»;

- інших питань, що випливають з діяльності органу влади.


У зв’язку з цим просимо заповнити наведені нижче форми, у яких надати інформацію про можливі чинники корупційних ризиків:


завантажити форми


Заповнені з пропозиціями форми, а також іншу інформацію, пов’язану з проведенням оцінки корупційних ризиків у діяльності Національної поліції України, прохання надсилати на електронну адресу: [email protected].


Рекомендуємо звернути увагу на Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року № 31, а також на методологію оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затверджену рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126.


Заздалегідь вдячні за співпрацю та надання відповіді!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux