Поліція Київщини розшукала мотоцикл, який був викрадений у Німеччині 6 років тому

Заволодіння автотранспортом

Нового «власника» краденого мотоциклу «Yamaha» виявили оперативники Управління карного розшуку спільно з колегами Києво-Святошинського відділу поліції та Чайківськими патрульними у рамках операції «Мототранспорт».

Водія мотоциклу зупинили для перевірки документів. І під час перевірки наявних обліків МВС поліцейські встановили, що саме цей транспорт викрали на території Німеччини у 2014 році і він розшукувався Інтерполом. 

17-річний хлопець, який був за кермом, пояснив працівникам поліції, що мотоцикл він придбав у незнайомця «з рук» на одному зі столичних ринків.  Крадений транспорт вилучено та поміщено на майданчик тимчасового тримання.

Шановні громадяни! Наразі триває профілактична операція «Мототранспорт».

Комплекс таких поліцейських заходів спрямований на покращення стану оперативної обстановки на території області та посилення протидії злочинам, пов’язаним із незаконними заволодіннями мототранспортом. 

Працівники поліції перевіряють кожного керманича щодо наявності відповідних документів на мототранспорт.

Прохання поставитись з порозумінням до тимчасових незручностей на дорогах!   

Зазначимо, що більшість крадіжок мототранспорту відбувається через неуважність власників, які залишають свій двоколісний транспорт у загальнодоступних місцях, без нагляду та належних засобів захисту.

Відділ комунікації поліції Київської області