Вирощував коноплі, виготовляв та зберігав наркотичний засіб: поліцейські Київщини повідомили фігуранту про підозру
На Вишгородщині 27-річний житель села Варівськ займався незаконним вирощуванням конопель, з яких виготовляв екстракт канабісу й зберігав його за місцем свого проживання. Йому загрожує до семи років позбавлення волі.
Викрили зловмисника та задокументували його протиправну діяльність працівники Іванківського відділення поліції, які виявили та вилучили близько 310 культивованих рослин вказаного виду.
Правоохоронці з'ясували, що з метою незаконного посіву та подальшого вирощування рослин конопель, зловмисник орендував нежитлове приміщення та на відкритій ділянці місцевості упродовж кількох місяців займався підготовкою ґрунту, формуванням біобар'єрів та висадкою саджанців і доглядом за ними.
Також, поліцейські провели обшук в житловому будинку за місцем постійного мешкання зловмисника, під час якого виявили та вилучили екстракт канабісу та саморобні пристрої для його вживання. Речові докази було направлено на проведення експертного дослідження.
Слідчі, за процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за фактом незаконного посіву та вирощування конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин, а також незаконного виготовлення та зберігання наркотичних засобів, без мети збуту (ч. 2 ст. 310, ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України).
Відділ комунікації поліції Київської області