У Головному управлінні підведені підсумки діяльності поліції Київщини за січень 2019 року
Про результати роботи, здобутки, напрацювання та недоліки в організації службової діяльності підрозділів поліції йшлося на нараді під головуванням начальника поліції області Дмитра Ценова.
На початку наради генерал поліції третього рангу Дмитро Ценов довів до присутніх вимоги координаційної наради керівників правоохоронних органів в Генеральній прокуратурі України. Зокрема вимоги керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України щодо недопущення фальсифікації виборчого законодавства, про те, що поліція в політиці є аполітична. Головна задача - це своєчасне та оперативне реагування, належна фіксація, об’єктивна та всебічна перевірка, розслідування справ, пов’язаних з виборчими злочинами.
На порядку денному одне з головних питань - стан розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі грабежів, розбоїв, незаконного заволодіння транспортними засобами та незаконного обігу зброї.
Також були розглянуті результати роботи Управління протидії наркозлочинності. Зокрема, упродовж 2019 року працівники цього структурного підрозділу поліції припинили діяльність 5 наркопритонів та 2 нарколабораторій.
Керівник Управління фінансового забезпечення поліції Київщини висвітлив порядок виплати грошового забезпечення з початку 2019 року та преміювання поліцейських, які дотримуються високого професійного рівня при виконанні поставлених завдань.
Поза увагою керівництва не залишилось питання дотримання транспортної дисципліни. Також стан формування справ на придбання житла, порядок відшкодування коштів за орендоване житло працівникам поліції.
Відділ комунікації поліції в Київській області