Правоохоронці Київщини долучилися до донорства крові
Опубліковано 26 червня 2026 року о 10:31
У місті Вишгород співробітники районного управління поліції взяли участь у благодійній ініціативі.
Працівники поліції здали кров для потреб медичних закладів, аби підтримати поранених військовослужбовців та цивільних громадян, які потребують невідкладної допомоги.
Донорство крові сьогодні має особливе значення, адже в умовах воєнного стану кожна донація може врятувати не одне життя.
Поліцейські й надалі підтримуватимуть такі ініціативи, демонструючи небайдужість, єдність і готовність прийти на допомогу тим, хто цього потребує.
Відділ комунікації поліції Київської області
На фото зображені поліцейські, які здають кров