Поліція Київщини розшукала зниклу жінку в селі Нечипорівка
Опубліковано 09 лютого 2024 року о 10:45
8 лютого, близько 20:30 годин до поліції надійшло повідомлення від дочки, про зникнення її 77-річної матері з Яготина, яка не орієнтується на місцевості.
На розшук зниклої були оперативно залучені та орієнтовані всі підрозділи поліції Київщини, у тому числі особовий склад Яготинського відділення поліції Київщини спільно з кінологічною службою.
Правоохоронці не припиняли пошуки жінки літнього віку протягом ночі. Завдяки небайдужим громадянам зранку, наступного дня, бабусю знайшли в селі Нечипорівка. Правоохоронці викликали медиків для огляду жінки та надання відповідної допомоги. На щастя, жертвою злочину вона не стала.
Відділ комунікації поліції Київської області
![](photo_2024-02-09_10-13-38.jpg)