Поліція Київщини проводить перевірку щодо жорстокого поводження з твариною
Опубліковано 26 червня 2026 року о 18:35
Сьогодні, під час моніторингу соціальних мереж, в одній із місцевих спільнот виявлено публікацію про ймовірне порушення законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
У дописі йдеться про те, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила у родині близько семи років.
Працівники поліції зареєстрували звернення до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.
Наразі правоохоронці проводять перевірку. Після встановлення усіх обставин події буде надана правова кваліфікація.
Відділ комунікації поліції Київської області