Поліцейські Київщини повідомили про підозру зловмиснику за розбещення малолітньої у Броварах
Поліцейські задокументували протиправну діяльність фігуранта, який через соціальну мережу вчиняв розпусні дії щодо дитини. За скоєне підозрюваному загрожує до восьми років увʼязнення.
До поліції із повідомленням про подію звернулася матір 9-річної мешканки Броварів.
За даними слідства, упродовж травня-липня поточного року 20-річний зловмисник через застосунок TikTok спілкувався з малолітньою дівчинкою. Під час листування він надсилав дитині повідомлення сексуального характеру, пропонував вчинити дії інтимного характеру та надсилав фотографії на яких він був оголений, а також схиляв її до обміну такими зображеннями.
Дівчинка не підтримала таке спілкування, припинила відповідати на повідомлення та перервала будь-який контакт із чоловіком, розповівши про це матері.
Зловмисника затримали в місті Харків та доставили до Броварського районного управління поліції, де його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі, за процесуального керівництва Броварської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні розпусних дій щодо малолітньої особи (ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України). Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Київської області