Напився, напав на правоохоронців, застосував газ: до 5 років позбавлення волі загрожує лиходію з Обухівщини
9 серпня інспектори відділу реагування патрульної поліції міста Миронівка прибули на виклик про вчинення адміністративного правопорушення.
Правоохоронці з’ясували, що 43-річний житель села Владиславка залишив завідомо неправдиве повідомлення. Після цього заявник почав висловлюватись нецензурною лайкою, погрожувати інспекторам, а згодом дістав з кишені балончик та застосував його на обличчя поліцейським.
Правопорушника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
За фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків [ч. 2 ст. 345 ККУ] слідчі розпочали досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Київської області