Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Хабар у 250 000 гривень за безперешкодне підключення газопостачання: поліція Київщини повідомила фігуранту про підозру

Опубліковано 20 травня 2024 року о 13:00

Керівник державного підприємства вимагав від чоловіка неправомірну вигоду за проведення газу. Тепер йому загрожує до 10 років позбавлення волі.


Поліцейські встановили, що в березні до 47-річного фігуранта, звернувся чоловік з метою проведення газопостачання на земельних ділянках, де планували збудувати котеджне містечко. Однак зловмисник повідомив, що підключення газу коштуватиме 250 тисяч гривень.


Слідчі управління поліції Київщини за оперативного супроводження працівників УСР в м. Києві ДСР НП України затримали фігуранта в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, під час отримання неправомірної вигоди.


За фактом прийняття службовою особою, неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням, за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури, слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Київської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux