Зникнення 3-річного хлопчика на Броварщині: поліція Київщини відкрила кримінальне провадження щодо самоправства

діти, ювенальна превенція

ОНОВЛЕНО!!!

13 вересня поліція Київщини прийняла рішення щодо передачі матеріалів до органів опіки та піклування для прийняття рішення щодо притягнення батька до адміністративної відповідальності за ч. 5 ст 184 КУпАП.

Крім цього за фактом самоправства батька відкрито кримінальне провадження за ст. 356  Кримінального кодексу України.

До поліції дванадцятого вересня надійшло повідомлення від жительки села Богданівка Броварського району про те, що батько її сина забрав дитину і зник на автомобілі «Subaru Forester» у невідомому напрямку.
Весь час 3- річний хлопчик перебував з батьком, загрози життю та здоров’ю немає.  

Згідно рішення виконавчого комітету Великодимерської селищної ради визначено окремо проживаючому батькові способи участі у вихованні сина, а саме відвідувати дитину у визначений час у присутності матері.
Найближчим часом чоловік прийде до працівників Броварського районного управління поліції, органів опіки та піклування і надасть пояснення своїм діям.

Шановні батьки! Дитинство - це час, коли діти ростуть і дізнаються про нове, і зовсім не час для дорослих переживань і стресів. Обов’язок обох батьків - створити здорову атмосферу для розвитку дитини. Пам’ятайте, що ваша любов, повага, підтримка так необхідні вашим дітям.

Відділ комунікації поліції Київської області