Ювенальні поліцейські з'ясовують обставини поранення 12-річної дитини в шкільному закладі

діти, ювенальна превенція

Сьогодні, 10 вересня до поліції надійшло повідомлення про ножове поранення учня однієї з шкіл Білої Церкви. Про це до Білоцерківського районного управління поліції повідомила секретар школи.

Ювенальні поліцейські, які виїхали на місце, з'ясували, що під час уроку малолітній намагався дістати ластик з-під пластикової ємності за допомогою канцелярського ножа. Під час такої спроби, внаслідок власної необережності учень поранив собі руку ножем в області зап'ястя. 

Хлопчика одразу доправили до кабінету медичної сестри та надали першу необхідну допомогу. Батьків про подію сповістили працівники школи.

В подальшому дитину госпіталізували до дитячої лікарні. Наразі відомо, що життю та здоров'ю хлопчика нічого не загрожує.

Шановні батьки! Звертаємось до кожного з вас, проводьте зі своїми дітьми роз'яснювальні бесіди щодо безпеки у школі. Систематично нагадуйте дітям загальноприйняті правила поведінки та, при можливості, не допускайте користування небезпечними предметами, які можуть становити загрозу життю та здоров'ю.

Відділ комунікації поліції Київської області