Поліція Київщини спільно з небайдужими людьми розшукала дітей, які втекли з дитячого будинку

діти, ювенальна превенція

Як раніше повідомлялось, двоє неповнолітніх втекли з дитячого будинку сімейного типу, що у селі Тарасівка Києво-Святошинського району. Знайшли втікачів на Бородянщині.

Упродовж десяти годин тривали масштабні пошуки дітей, де були задіяні працівники поліції, придані сили, громадськість.

Працівники поліції на території Києво-Святошинського району та сусідніх районів опитали родичів, знайомих, друзів, усіх, з ким могли підтримувати контакт втікачі. Однак жодного позитивного результату такі заходи не дали.  

Працівники поліції,спілкуючись з громадянами, залишали свої номери мобільних телефонів. Невдовзі один з небайдужих жителів села Немішаєво, що на Бородянщині, зателефонував ювенальним поліцейським і повідомив, що бачив  розшукуваних дітей у селі.

Працівники поліції оперативно прибули у село і там виявили дітей.  Як з’ясувалось, вони ще ввечері електропотягом приїхали до Немішаєво, ночували на території закинутого заводу. Потім планували їхати до рідної матері, яка живе у сусідньому селі.   

На щастя, біди з хлопчиком та дівчинкою не трапилось. Працівники поліції провели з ними роз’яснювальну бесіду щодо недопущення такої поведінки у подальшому.  

Відділ комунікації поліції Київської області

діти