Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Безпечне дитинство: поліцейські Київщини провели захід з дітьми

Опубліковано 24 червня 2026 року о 20:20

Інспектори сектору Служби освітньої безпеки зустрілися із учнями дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту. Поліцейські провели профілактичний захід у межах проєкту «Веломентори».


Під час зустрічі юним велосипедистам правоохоронці нагадали Правила дорожнього руху, обговорили основні вимоги безпечної поведінки на дорозі та закріпили отримані знання під час практичних вправ. Особливу увагу поліцейські приділили важливості використання захисного спорядження, дотриманню дорожніх знаків і розвитку навичок відповідального керування велосипедом.


Такі заходи сприяють формуванню у дітей культури безпечної поведінки на дорозі та допомагають виховувати свідомих учасників дорожнього руху.


Дякуємо тренерам, дітям та адміністрації спортивної школи за співпрацю і активну участь у заході.



Відділ комунікації поліції Київської області

На фото правоохоронці та діти.
1 з 4
На фото учасники заходів.
2 з 4
Загальне фото учасників зустрічі.
3 з 4
На фото правоохоронці та дитина.
4 з 4
На фото правоохоронці та діти.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux