Безпечне дитинство: поліцейські Київщини провели захід з дітьми
Інспектори сектору Служби освітньої безпеки зустрілися із учнями дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту. Поліцейські провели профілактичний захід у межах проєкту «Веломентори».
Під час зустрічі юним велосипедистам правоохоронці нагадали Правила дорожнього руху, обговорили основні вимоги безпечної поведінки на дорозі та закріпили отримані знання під час практичних вправ. Особливу увагу поліцейські приділили важливості використання захисного спорядження, дотриманню дорожніх знаків і розвитку навичок відповідального керування велосипедом.
Такі заходи сприяють формуванню у дітей культури безпечної поведінки на дорозі та допомагають виховувати свідомих учасників дорожнього руху.
Дякуємо тренерам, дітям та адміністрації спортивної школи за співпрацю і активну участь у заході.
Відділ комунікації поліції Київської області