Публічний порядок на травневі свята в Київській області забезпечуватимуть 3 тисячі поліцейських

Інформація

Про це сьогодні заявив очільник поліції Київської області Дмитро Ценов на спільній прес-конференції з начальником обласної ДСНС Василем Слободянюком.

Працівники всіх підрозділів поліції Київщини будуть переведені у посилений режим несення служби, задіяні також необхідні служби, які відповідають за дотримання громадського спокою. У Головному Управлінні Нацполіції Київщини створений ситуаційний центр, є координація дій з ДСНС та іншими відповідними службами.

Щодня для забезпечення публічного порядку в області буде задіяно 100 автомобілів груп реагування патрульної поліції, 55 піших патрулів, 83 автопатрулі приватних охоронних структур та спільні наряди з ДСНС.

У паркових зонах міста Біла Церква та Вишгород патрулюватимуть велокопи, а у акваторії річки Дніпро забезпечуватиме безпеку водна поліція.

Задля оперативного реагування на повідомлення про виявлення чи застосування вибухових речовин, пристроїв чи вогнепальної зброї у повній готовності працюватимуть криміналісти, вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками.

Просимо жителів та гостей столичного регіону з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, зокрема до перевірки документів та особистого огляду речей.

Відділ комунікації поліції Київської області