Правоохоронці Вишгородського району припинили діяльність лісопереробного підприємства

Інформація

Низку серйозних порушень правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою виявили співробітники Вишгородського відділу поліції спільно з працівниками прокуратури, спеціалістами лісництва та рятувальниками на одному з підприємств села Синяк.

Огляд підприємства, що займається переробкою лісоматеріалів на готову продукцію, був проведений в рамках кримінального провадження.

Під час перевірки виявлено численні порушення протипожежної безпеки, порушення при роботі з обладнанням з підвищеним рівнем небезпеки, а також порушення трудового права.

Працівники поліції вилучили на підприємстві різну документацію та опечатали деревообробне обладнання. У подальшому поліцейські звернуться до суду з клопотанням про накладення арешту на ці станки.

Порушення правил безпеки при виконанні таких робіт може призвести до нещасних випадків з працівниками та спричинення значної матеріальної шкоди.

Щоб запобігти, попередити тяжкі наслідки, працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає сплату штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Наразі триває досудове розслідування.  

Відділ комунікації поліції в Київській області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото
поліція