Поліція Київської області виявила групу нелегалів на ринку «Столичний»

Інформація

Працівники  Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини спільно з бійцями батальйону  «Миротворець» виявили групу нелегалів під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання у Києво-Святошинському районі.   

Встановлено, що іноземці незаконно проживали на території України. Група чоловіків працювала на торгівельних точках та складах ринку «Столичний», розташованого на Кільцевій дорозі столиці.

18 нелегальних мігрантів, це 13 громадян Азербайджану та  5 чоловіків з  Узбекистану, були доставлені до Центрального міжрегіонального управління ДМС України в м. Києві та Київській області.

Відносно іноземців складені адміністративні протоколи ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та скорочено строк перебування в Україні.

Такі поліцейські заходи проводяться на території Київщини з метою запобігання та протидії нелегальній міграції, перевірки дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в України.

Відділ комунікації поліції в Київській області

Матеріали для ЗМІ

Фото
поліція