Поліція Київщини з’ясовує обставини конфлікту в Іванківському лісгосподарстві (Оновлено)

Інформація

Правоохоронці області перекваліфікували кримінальне провадження у зв’язку із побиттям лісничого.

Як повідомлялося раніше, поліція розслідувала обставини побиття лісничого  в Іванківському лісгосподарстві, за фактом нанесення йому тілесних ушкоджень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування встановлено, що потерпілий отримав тілесні ушкодження під час виконання  службових обов’язків . А у його побитті трьома особами, брав участь працівник поліції.  У зв’язку з цим, слідчим прийнято рішення про перекваліфікацію провадження на ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Для об’єктивності розслідування правопорушення, матеріали справи будуть передані до прокуратури для зміни підслідності та передачі провадження до ДБР. Також будуть передані легковий причіп з деревиною та інші речові докази зібрані поліцією.

За наказом керівництва  Головного управління проводиться службове розслідування, управлінням кадрового забезпечення та підрозділом внутрішньої безпеки, зазначений працівник поліції  відсторонений від займаної посади. В залежності від його результату, буде прийнято рішення щодо подальшого проходження служби вищевказаним поліцейським.

 

Відділ комунікації поліції Київської області

Матеріали для ЗМІ

Фото