Поліція Київщини встановила: колективне звернення до очільника МВС України «підписали» три десятки неіснуючих людей та троє померлих

Інформація

Публікацію про нібито неправомірні дії керівника поліції Броварського району виявили поліцейські під час моніторингу мережі Інтернет. 

Автори матеріалу додали до своєї публікації колективне звернення жителів району до очільника Міністерства внутрішніх справ України щодо його особистого втручання до розгляду висвітлених питань.

За наказом керівника поліції Київщини Андрія Нєбитова призначено службове розслідування щодо перевірки фактів, викладених у ЗМІ, зокрема щодо об’єктивності колективного звернення. 

Працівники інспекції з особового складу Управління кадрового забезпечення поліції Київщини встановили, що з тієї кількості громадян, які «підписали» лист до очільника МВС України, 30 осіб не існує взагалі, а троє померлих людей. Ще четверо жителів району, ім’я та прізвище яких зазначені у листі, надали пояснення правоохоронцям, що своїх підписів у зверненні не ставили. А нарікань на роботу діючого начальника Броварської поліції вони  не мають.

Таким чином встановлений ще один факт неправдивої інформації, черговий фейк, що спрямований дискредитувати роботу поліції загалом.

Відділ комунікації поліції Київської області