Поліція Київщини у Броварах провела санкціоноване вилучення газового лічильника

Інформація

У мережі Інтернет з’явилась інформація, автори якої стверджують  про незаконні дії слідчих, в результаті чого було призупинено роботу алюмінієвого заводу в місті Бровари. Але таке повідомлення не відповідає дійсності.

Сьогодні на території зазначеного заводу працівники поліції Київщини провели санкціонований обшук з метою вилучення газового лічильника. Такі слідчі дії необхідні для того, щоб встановити, чи були внесені конструктивні зміни у газовий лічильник з метою розкрадання природного газу.

Потрібно зазначити, що відповідно до діючого законодавства усі газові лічильники, не залежно від форм власності, періодично проходять  повірку. Під час проведення чергової повірки цього лічильника у фахівців виникла підозра щодо правильності його роботи.   

Саме тому працівники поліції прибули до підприємства з відповідними спеціалістами, які були в змозі вилучити «старий» лічильник і одразу встановити новий. Поліція зробила усе можливе, щоб робота заводу та інших товариств не припинялась. 

Однак керівництво заводу всіляко перешкоджало роботі правоохоронців, що теж викликає підозри.

Автори інформації, у свою чергу, стверджують у протилежному, що саме працівники поліції блокували роботу.

Поліція наголошує, що за перешкоджання виконання ухвали суду правопорушники будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Щодо вилученого газового лічильника, поліція може підтвердити або спростувати розкрадання газу лише на доведених доказах.

По вилученим речовим доказам будуть призначені відповідні експертизи і в разі доведення конструктивних змін газового лічильника, винні понесуть покарання. А в разі спростування таких змін – кримінальне провадження буде закрите.

Відділ комунікації поліції в Київській області

поліція