Поліцейські Вишгородшини виявили у зоні відчуження незаконних туристів-екстремалів

Інформація

Сьогодні, 5 січня, під час патрулювання території зони відчуження у відселеному селищі Поліське, працівники відділу поліції №1 (м. Чорнобиль) Вишгородського районного управління поліції виявили чотирьох 19-річних нелегальних туристів.

Троє з порушників - жителі міста Києва, та одна дівчина - уродженка Москви. Всі вони проникли на територію зони ЧАЕС з метою екстремального туризму минаючи контрольно-пропускні пункти.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Адміністративні матеріали направлені до суду для прийняття рішення.

Також поліцейські зони ЧАЕС направили подання до Державної міграційної служби про скорочення терміну перебування в Україні громадянці Російської Федерації.

Шановні громадяни! Поліція вкотре нагадує, що зона відчуження є контрольованою територією, а тому нелегальний туризм у цій місцевості заборонений.

Відділ комунікації поліції Київщини