Поліцейські Вишгородшини виявили на території зони ЧАЕС туристів-екстремалів із Франції

Інформація

Сьогодні, 2 лютого, під час патрулювання території зони відчуження у відселеному місті Прип’ять, працівники відділу поліції №1 (м. Чорнобиль) Вишгородського районного управління поліції виявили двох іноземців. 

27-річний та 32-річний громадяни Франції проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму. Іноземці перебувають на території України законно.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, поліцейські зони ЧАЕС направили подання до Державної міграційної служби про скорочення терміну перебування іноземців в Україні. 

Матеріали направлені до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.

Шановні громадяни! Поліція вкотре нагадує, що зона відчуження є контрольованою територією, а тому нелегальний туризм у цій місцевості заборонений.

Відділ комунікації поліції Київської області