Поліцейські Київщини встановлюють особу, яка розпилила газ у школі

Інформація

Сьогодні на Київщині сталося два факти розпиляння газу у школах. У Білій Церкві обійшлося без евакуації учнів. А школярів міста Васильків в екстреному порядку вивели на вулицю. До медичних закладів зі скаргами на отруєння газом ніхто не звертався.

У  місті Біла Церква один з учнів 9-го класу прийшов до школи і приніс з собою балончик без маркування. Коли на перерві почав ним хизуватись, однокласник вихопив його з рук і розпилив перцевий газ.

На щастя, обійшлося без трагедії – провітрили приміщення школи. А батькам двох учнів прийдеться відповідати відповідно до чинного законодавства. Відносно них працівники поліції склали адміністративні матеріали за ст. 184 (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) КУАП і матеріали будуть передані до суду для прийняття рішення. Дорослим загрожує сплата штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А учні однієї зі шкіл  міста Васильків в екстреному порядку були евакуйовані. На перерві хтось розпорошив газ, саме який – невідомо. Для попередження масового отруєння газом керівництво школи прийняло рішення про евакуацію учнів: 22 класи, а це майже 400 школярів, вивели на свіже повітря.

Наразі на місці події працюють працівники ювенальної превенції  поліції Київщини, група реагування патрульної поліції. Поліцейські встановлюють особу, яка розпилила невідому речовину.  

Відділ комунікації поліції в Київській області

поліція