Поліцейські Київщини припинили діяльність нічного розважального закладу за порушення карантинних обмежень

Інформація

Всупереч карантинним обмеженням, розважальний заклад у селищі Козин, що на Обухівщині, продовжив роботу після 22-ї години. Також у цьому закладі  персонал та понад пів тисячі відвідувачів знаходились без засобів індивідуального захисту.   

Порушення роботи нічного клубу виявили працівники Обухівського відділу поліції під час профілактичного рейду.

Зазначимо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, поліцейські Київщини проводять перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання ними встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину.  

Працівники поліції склали два адміністративних протоколи відносно адміністратора нічного клубу за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених чинним законодавством.  

Санкція ст. 44-3 КУпАП передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від 17 тисяч до 34 тисячі гривень  і на посадових осіб - від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Поліцейські столичної області продовжують здійснювати перевірки та закликають громадян дотримуватися обмежувальних умов адаптивного карантину.

Шановні громадяни! Про всі відомі Вам факти порушень вимог карантину повідомляйте на спецлінію 102. Анонімність гарантується.

Відділ комунікації поліції Київської області

поліція