Поліцейські ЧАЕС відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного вилову риби у зоні відчуження

Інформація

Під час патрулювання працівники відділу поліції зони ЧАЕС спільно з екологами помітили рибалку у акваторії річки Прип’ять. 

Як з’ясувалось, 57-річний чоловік незаконно проник на територію зони відчуження поза межами контрольно-пропускного пункту. Місце для риболовлі чолов'яга обрав поблизу міста Чорнобиль. 

Під час огляду моторного човна поліцейські виявили заборонене рибальське приладдя, яке використовується виключно у холодний період, а також свіжовиловлену рибу. 

Все це правоохоронці вилучили та направили на проведення відповідних експертиз. 

За даним фактом слідчі відділу поліції зони ЧАЕС відкрили кримінальне провадження за ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим добувним промислом) Кримінального кодексу України Санкція статті передбачає штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Також, за несанкціоноване проникнення у зону відчуження відносно порушника складено адміністративний протокол за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Матеріали адміністративної справи направлено до суду для прийняття рішення.

Відділ комунікації поліції Київської області