Операція «Мігрант» триває: поліція Київщини продовжує профілактичні заходи

Інформація

Поліція Київської області продовжує проводити  цільові заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері.

Так, 09 вересня працівники управління міграційної поліції здійснили відпрацювання Бучанського району Київської області.
Правоохоронці перевірили 40 іноземних громадян щодо дотримання міграційного законодавства. Поліцейські виявили 4 громадянина Вірменії у яких відсутні буд-які документи, що дозволяють перебувати на території України. 
Зазначених іноземних громадян доставлено до управління міграційного контролю ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області, для складання адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та вирішення питання щодо подальшого перебування зазначених громадян на території України.

Крім того, працівники відділення поліції №1 Вишгородського РУП спільно з працівниками управління міграційної поліції з прикордонниками виявили громадянина Російської Федерації, який незаконно проживає в селі Луговики Поліського району за недійсними документами, Відносно нього складено адміністративний протокол за ст. 203 ч. 1 КУпАП.

Заходи щодо виявлення іноземних осіб, які порушують законодавство України в міграційній сфері тривають.

Відділ комунікації поліції Київської області