Нерозділене підліткове кохання: поліція Київщини закликає батьків приділяти більше уваги проблемам підлітків

Інформація

Підлітковий вік – це час становлення особистості. Психіка молодої людини лише починає формуватися, тому перші розчарування, які трапляються з «учарашніми дітьми» супроводжуються справжньою драмою. Саме тому підлітки іноді вдаються до спроб суїциду та різного роду залежностей. І найголовніше завдання батьків та родичів – допомогти, зарадити та проявити підтримку.

Так, у селі Ставки Фастівського району 17-річна дівчина через нерозділене кохання облила себе бензином та підпалила. На допомогу прийшов товариш, який не розгубився та загасив пожежу виливши на неповнолітню відро води.

Поліцейські, які прибули на місце події, встановили, що дівчина з 24 річним хлопцем вживали алкоголь, після чого неповнолітня і здійснила необдуманий вчинок. На щастя, товариш вчасно загасив полум’я та дівчина отримала незначні опіки.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події. Вирішується питання щодо притягнення батьків неповнолітньої до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП. 

Стосовно молодика складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 180 КУпАП (Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

Бережіть дітей, адже вони – найдорожче!!!

Відділ комунікації поліції Київської області