На Київщині триває операція «Мігрант»

Інформація

З початку проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» поліція Київської області виявила майже 250 адміністративних правопорушень, накладено штрафів на суму у понад 32,5 тис. грн. 

 

До  проведення оперативно-розшукових дій щодо встановлення осіб, які незаконно перебувають на території України, щодоби залучається понад вісімсот правоохоронців Київщини. Дільничні офіцери поліції, групи реагування патрульної поліції, патрульна поліція та працівники оперативних підрозділів.

Відпрацьовують місця найбільш ймовірного перебування нелегалів. Зокрема, днями було затримано декілька груп іноземців без реєстрації. Дев’ятьох виявили на Васильківщині та у Броварському районі, а також сімох у Києво-Святошинському - на одному із ринків.  

Правопорушників притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні).

В цілому на Київщині побільшало випадків скоєння неправомірних вчинків особами, які незаконно перебувають на території нашої держави. Тому правоохоронці пильнують цілодобово у посиленому режимі.

Серед основних адміністративних порушень нелегалів – недотримання правил дорожнього руху, керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, незаконне працевлаштування та проживання.  

Наразі до місцевих відділів Державної міграційної служби направлено майже 80 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження. 

Відділ комунікації поліції Київської області 

Матеріали для ЗМІ

Фото