«Безпечна Київщина»: запрацювала ще одна система відеоспостереження

Інформація

На території села Нові Петрівці, що у Вишгородському районі, почали функціонувати 46 відеокамер, серед них камери з функцією розпізнавання автомобільних номерних знаків. Це результат  масштабної позитивної співпраці поліції Київської області та місцевої територіальної громади.

Головна мета –– безпека людей. Підвищити рівень публічної безпеки жителів села, не допустити правопорушень, а в разі скоєння – оперативно розкрити злочин за «гарячим слідом». Адже достатній рівень технічної оснащеності поліції в сучасних умовах – один з головних чинників ефективності її роботи.

Характерними особливостями технічного рішення впровадженої системи є те, що всі відеокамери підключені до обласної загальної системи «Безпечна Київщина». 

Така система відеоспостереження забезпечує наскрізний контроль транспортних потоків на магістралях столиці та Київської області, використання єдиних списків розшуку автомобілів та осіб, що знаходяться у розшуку, реалізацією технологій розпізнавання автомобілів за державними номерними знаками.

Робота у даному напрямку триває – вже невдовзі такі камери відеоспостереження запрацюють на території всього району та міста Вишгород.  

Відділ комунікації поліції в Київській області

Матеріали для ЗМІ

Фото