Андрій Нєбитов: Поліцейський офіцер громади завжди там, де потрібна допомога

Інформація

Поліцейський офіцер громади – це саме той поліцейський, який завжди буде поруч, першим прийде на допомогу та стане на захист громадян у будь який час. 

13 жовтня на Обухівщині запрацювала ще одна поліцейська станція. Відтепер в Українській територіальній громаді на службу заступатимуть одразу три поліцейські офіцери громади. Майори поліції Олександр Мормуль та Олександр Видай, а також капітан поліції Олександр Кальніченко стоятимуть на варті безпеки  24/7.

У відкритті взяли участь начальник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов, заступник начальника Максим Очеретяний, начальник Обухівського районного управління поліції Олег Петренко, співробітники управління превентивної діяльності, представники місцевого самоврядування та голова ТГ. 

«Для мене, як керівника поліції, дуже важливо розуміти, що поліцейський є частиною вашої громади, так само як лікар чи вчитель. Поліцейський офіцер громади – це будь яка допомога: медична, транспортна, допомога людям похилого віку, одиноким людям. Правоохоронці будуть завжди поряд з вами та знаходитись там, де потрібна допомога»  - зазначив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Кожен офіцер отримав сертифікат про завершення навчання, помпову рушницю та ключі від службового авто.

Правоохоронці обслуговуватимуть  сім населених пунктів: місто Українка та села Верем'я, Витачів, Жуківці, Плюти, Трипілля, Халеп'я та Щербанівка.

Поліцейська станція знаходиться в місті Українка за адресою: вул. Юності, 26А.

Відділ комунікації поліції Київської області